´

PG

Práce v Johnson & Johnson

Přidejte se do týmu Johnson & Johnson a najděte práci v HR, administrativě, Compliance a dalších oborech. Za Johnson & Johnson se neskrývá jen dětská řada Johnson’s Baby, ale také značky Neutrogena, o.b., Listerine, Olynth a další. Společnost Janssen je farmaceutickou divizí Johnson & Johnson a zabývá se výzkumem a vývojem moderních léčebných prostředků. Třetí divizí společnosti J&J je Medical Devices, která vyrábí širokou škálu zdravotnických nástrojů.

Jedním z celkem pěti Global Services center společnosti je i pražská pobočka se zastoupením všech tří firemních divizí. Zaměstnanců si v J&J velmi váží, jelikož je to to nejcennější, co mají. Umožňují jim mít jak dobrou práci, tak volný čas pro sebe a rodinu. Výrazná časová flexibilita a možnost práce z domova je součástí firemní kultury. Mezi další nabízené benefity patří:

Stravenky, 25 dní dovolené, 3 Sick days, příspěvek na dopravu, příspěvek do Cafeterie, příspěvek na jazykové kurzy, na sportovní aktivity, penzijní připojištění nebo dorovnání příjmů za dobu mateřské.

Zajímá vás práce v J&J nebo máte jiný dotaz? Kontaktujte mě prosím:

E: [email protected]
T: +420 727 807 347

Související nabídky práce

Operátor/ka výroby v Rakovníku – vydělejte si od 23 500 Kč!

TOP zaměstnavatel v regionu, Valeo Rakovník, rozšiřuje tým a vy se můžete stát jeho součástí! Hledáme šikovné operátory a operátorky do výroby klimatizačních jednotek. Můžete využít také naše zajištěné svozy ze směrů Žatec a Louny [...]

  Středočeský    Manuální práce