Zkuste to v Manpower!

Staráme se o lidi a víme, jak důležitá je práce v jejich životě. Jsme si vědomi, že k našemu úspěchu přispívají lidé – zaměstnanci, zákazníci, kandidáti. Jsme největší personální agentura v České republice a hledáme nové posily do týmu!

Aktuálně volné pozice v Manpower

Hledáme kolegy na pobočky po celé České republice. Nabízíme vám možnost uplatnění v nejrůznějších odděleních naší společnosti – od recruitmentu, přes outsourcing HR, marketing po HR consulting. Vaše kariéra u nás nebude limitována ani regionálně – našich 35 poboček po celé ČR vám dává ohromnou volnost.

Podívejte se, které pozice právě teď obsazujeme do našich týmů.

Account Manager v HR službách - Brno

Lokalita: Jihomoravský

Manažer/ka centra sdílených služeb v HR

Lokalita: Hlavní město Praha

Recepční na centrále společnosti ManpowerGroup

Lokalita: Hlavní město Praha

Specialista/ka centra sdílených služeb v HR

Lokalita: Hlavní město Praha

Vedoucí týmu kontaktního centra v HR

Lokalita: Hlavní město Praha

O společnosti Manpower

Měníme lidem životy, protože jim otevíráme dveře k nové kariéře. Je to pořád obchod, i když úplně jiný, než jste asi zažili jinde. Prodáváme totiž nadšení a důvěru. Hledáme v lidech to nejlepší a potom hledáme nejlepší místo na trhu, kde mohou své přednosti uplatnit a rozvíjet. V každém regionu ČR najdete rodinné týmy, které se dokáží v práci i bavit. Podporujeme naše zaměstnance, dělíme se o své zkušenosti, znalosti a poznatky s veřejností a víme, co je a bude aktuální na trhu práce.
Náš cíl je jasný – chceme se neustále vyvíjet, prostě se posouvat dopředu. Stavte se a uvidíte, jaké to je být součástí něčeho tak úžasného.