Práce v Pegatron

Pegatron

PEGATRON Czech s.r.o. je součástí PEGATRON corporation se sídlem v Taipei na Taiwanu. Firma patří mezi světovou špičku, zabývající se informačními technologiemi a je známá svými technologickými inovacemi, kvalitou výrobků, budováním vzájemně prospěšných vztahů se zákazníky po celém světě i odpovědností k životnímu prostředí. PEGATRON Czech s.r.o. se zaměřuje zejména na servisní činnost pro širokopásmová zařízení, mobilní telefony a výpočetní techniku.

PEGATRON přijímá do příjemného pracovního prostředí uchazeče, kteří mají zájem se rozvíjet, jelikož věří, že dobří zaměstnanci jsou největší konkurenční výhodou a investicí do budoucna. I proto poskytuje zaměstnancům mnoho výhod. Najdete mezi nimi například příspěvek na dopravu a za docházku, dovolenou navíc podle délky pracovního poměru, rychlé vybudování profesní kariéry a vzdělávání, vánoční dárky, příspěvek na závodní stravování, vitamínové balíčky a další výhody a slevy.

Hledáme: Operátory výroby, které baví práce s elektronikou a také zkušenější kandidáty na pozice techniků a analytiků. S nástupem na kvalifikované pozice je také spojen nástupní bonus.