Práce ve Valeo

Valeo

Výrobní, technické a manažerské pozice ve 3 lokalitách

Valeo je dodavatelem pro automobilový průmysl a partnerem automobilek na celém světě. Jako technologická společnost navrhuje inovativní řešení pro chytrou mobilitu se zvláštním důrazem na autonomní řízení a snižování emisí CO2. Valeo je klíčovým hráčem v českém automobilovém průmyslu nejen ve výrobě, ale i ve výzkumu, a zároveň jedním z největších zaměstnavatelů. Na šesti svých pracovištích má 4000 zaměstnanců. Firma je opakovaně finalistou soutěže Zaměstnavatel Regionu 2021 ve Středočeském kraji a na Vysočině. Svým zaměstnancům nabízí velmi štědré benefity jako například 6 týdnů dovolené nebo příspěvek na penzijní připojištění.

Související nabídky práce


Zajímá vás více nebo se chcete přihlásit? Ozvěte se mi

Jana Suttrova +420 731 412 651
[email protected]

Naše závody

Rakovník THS

Tato továrna v Rakovníku vyrábí klimatizační jednotky a přední masky s aktivní mřížkou chladiče (tzv. front-end moduly) pro světové automobilky, například Mercedes, BMW, Volvo a další.

Rakovník CDA

Výrobní závod produkuje ovládací panely a senzory do asistenčních systémů vozidel. Ročně zde vzniká více než 15 milionů ultrazvukových senzorů, což jsou klíčové komponenty pro autonomní řízení a parkování. Do obou závodů v Rakovníku dlouhodobě nabíráme především seřizovače a operátorské pozice.

Valeo Žebrák

Valeo v Žebráku funguje již od roku 2011 a je výrobcem výparníků určených pro montáž do klimatizace osobních i nákladních automobilů světových značek jako Audi, Mercedes Benz, BMW a dalších. Do Žebráku nabíráme operátory výroby a údržbáře.