Práce ve Valeo

Valeo

Výrobní, technické a manažerské pozice ve 3 lokalitách

Valeo je dodavatelem pro automobilový průmysl a partnerem automobilek na celém světě. Jako technologická společnost navrhuje inovativní řešení pro chytrou mobilitu se zvláštním důrazem na autonomní řízení a snižování emisí CO2. Valeo je klíčovým hráčem v českém automobilovém průmyslu nejen ve výrobě, ale i ve výzkumu, a zároveň jedním z největších zaměstnavatelů. Na šesti svých pracovištích má 4000 zaměstnanců. Firma je opakovaně finalistou soutěže Zaměstnavatel Regionu 2021 ve Středočeském kraji a na Vysočině. Svým zaměstnancům nabízí velmi štědré benefity jako například 6 týdnů dovolené nebo příspěvek na penzijní připojištění.

Související nabídky práce

14.03. 2023

Údržbář strojů ve výrobním závodě

Manuální práce

Plný úvazek

Žebrák


Zajímá vás více nebo se chcete přihlásit? Ozvěte se mi

Jana Suttrova
+420 731 412 651
[email protected]

Naše závody

Rakovník THS

Tato továrna v Rakovníku vyrábí klimatizační jednotky a přední masky s aktivní mřížkou chladiče (tzv. front-end moduly) pro světové automobilky, například Mercedes, BMW, Volvo a další.

Rakovník CDA

Výrobní závod produkuje ovládací panely a senzory do asistenčních systémů vozidel. Ročně zde vzniká více než 15 milionů ultrazvukových senzorů, což jsou klíčové komponenty pro autonomní řízení a parkování. Do obou závodů v Rakovníku dlouhodobě nabíráme především seřizovače a operátorské pozice.

Valeo Žebrák

Valeo v Žebráku funguje již od roku 2011 a je výrobcem výparníků určených pro montáž do klimatizace osobních i nákladních automobilů světových značek jako Audi, Mercedes Benz, BMW a dalších. Do Žebráku nabíráme operátory výroby a údržbáře.