Významní zaměstnavatelé

Lidé se k nám nevracejí, najdeme jim práci, ve které chtějí zůstat.

Hledáme lidem práci u nejlepších zaměstnavatelů v ČR

V Manpower mluvíte s lidmi, kteří se o Vás zajímají. Váš charakter, ambice, očekávání. My se potom podíváme na našich 400.000 klientů, z nichž 90% je na seznamu Fortune Global 500, abychom našli to správné místo pro vás a vaši kariéru.

V České republice organizujeme náborové akce pro 1.200 firem v různých sektorech, pro které hledáme zaměstnance všech zaměření. V současné době hledáme nejvíce zaměstnanců pro technologické firmy, zákaznický servis nebo výrobní společnosti. Najdete u nás příležitosti v práci ve výrobě, administrativě, financích, logistice, IT, inženýringu, atd.

Pracujte i vy u nejlepších zaměstnavatelů v republice:

ŠKODA AUTO

ŠKODA AUTO

Spojte Vaše jméno s úspěchem. Pracujte pro přímého výrobce automobilů. Pracujte pro společnost, která ovlivňuje ekonomiku ČR. Společnost, která Vám umožní profesní kariéru, která se o své zaměstnance stará ojedinělým systémem zaměstnaneckých benefitů, možností vzdělávání a profesního rozvoje. Je to právě na Vás.

LEGO Kladno

LEGO Kladno

The LEGO Group je rodinná firma sídlící v dánském Billundu. Je známá pro výrobou originální stavebnice Lego, skládající se především z plastových kostek. Provozuje také řadu zábavních parků Legoland a obchody po celém světě. V první polovině roku 2015 se stala nejvýdělečnější hračkářskou firmou světa s prodeji za 2,1 miliard dolarů. Aktuálně zaměstnává přes 20 400 lidí ve 40 zemích světa.

Pegatron Czech s.r.o.

Pegatron Czech s.r.o.

PEGATRON Czech s.r.o. je součástí PEGATRON corporation se sídlem v Taipei na Taiwanu. Firma patří mezi světovou špičku, zabývající se informačními technologiemi a je známá svými technologickými inovacemi, kvalitou výrobků, budováním vzájemně prospěšných vztahů se zákazníky po celém světě i odpovědností k životnímu prostředí. PEGATRON Czech s.r.o. se zaměřuje zejména na servisní činnost pro širokopásmová zařízení, mobilní telefony a výpočetní techniku.

FOXCONN CZ s.r.o.

FOXCONN CZ s.r.o.

Společnost Foxconn je globálním lídrem v poskytování kompletních IT řešení, produkci spotřební elektroniky a výrobě komponent pro komunikační a elektronická zařízení. Mezi její zákazníky patří renomované společnosti světového významu. V České republice má společnost dva závody – v Pardubicích a v Kutné Hoře. Oba regiony se společnost Foxconn snaží podporovat jak finanční výpomocí, tak i formou partnerství v různých projektech. Jedná se o největšího zaměstnavatele v Pardubicích i Kutné Hoře, jelikož zaměstnává téměř 5000 zaměstnanců.

E.ON

E.ON

E.ON je mezinárodní společnost se sídlem v německém Essenu, která zaměstnává více než 70 tisíc lidí v 15 zemích Evropy. Jako jeden z evropských energetických lídrů má zásadní roli ve vytváření udržitelného, moderního a decentralizovaného světa energií. V České republice je jedničkou ve výkupu elektřiny z obnovitelných zdrojů. Zelená je více než čtvrtina veškeré energie, kterou zákazníkům dodávají. Sami ji využívají ve všech budovách a na zelenou jedou i jejich dobíječky elektromobilů.

Valeo

Valeo

Společnost Valeo nabízí pracovní příležitosti v nadnárodním koncernu zaměřeném na design, výrobu a prodej systémů, modulů a komponentů pro automobilový průmysl. Valeo Vám nabízí zázemí mezinárodní společnosti, je držitelem titulu TOP EMPLOYER 2012 pro Francii a Evropu, v české anketě ZAMĚSTNAVATEL ROKU se pak umisťuje pravidelně na předních příčkách.

Adient Czech Republic

Adient Czech Republic

Adient zaměstnává ve svých 7 závodech v Česku více než 5 000 zaměstnanců. V rámci tuzemské výroby působí v Solnici u Kvasin a v Boru a specializuje především na výrobky pro ŠKODA AUTO a BMW. Společnost Adient pro ně se svými zaměstnanci za rok vyrobí přes 10 500 000 sedadel! Pomocí speciálního náborového a tréninkového centra společnost vybírá ty nejšikovnější a nejperspektivnější zaměstnance a věnuje se jejich dalšímu tréninku pod vedením zkušených trenérů.

WITTE Automotive

WITTE Automotive

WITTE Nejdek spol. s r.o., je firma působící v České republice. Je součástí mezinárodní korporace Witte Automotive se sídlem v německém Velbertu. Své závody v ČR má v Nejdku a v Ostrově na Karlovarsku. Vyrábí zámky, kliky a bezpečnostní systémy pro automobily. V roce 2015 šlo o 55. největší českou firmu, s tržbami téměř 9 miliard korun ročně. Má též vlastní vývojové centrum na Západočeské univerzitě v Plzni.

Panasonic

Panasonic

Společnost Panasonic Corporation je mezinárodní korporací, dříve známou jako Matsushita Electric Industrial, která byla založena roku 1918.

Liberty Ostrava a.s

Liberty Ostrava a.s.

Liberty Ostrava a.s. je součástí skupiny LIBERTY Steel, globální ocelářské a těžební společnosti. Ročně vyrábí více než 2 miliony tun oceli a je největším výrobcem silničních svodidel a trubek v Česku. Kromě tuzemského trhu dodává své výrobky do více než 40 zemí světa.

Toyota Tsusho

Toyota Tsusho

Společnost Toyota Tsusho Praha s.r.o. působí na českém automobilovém trhu od roku 1992 a aktuálně nabíráme do moderních provozů v Praze, Kolíně a Tachově. Nejčastěji hledáme nové skladové operátory, pracovníky do výroby i montáže. Těšit se můžete na práci v malých sehraných týmech.

AT&T

AT&T

Centrum servisní podpory AT&T se nachází v Brně (The Campus Science Park) a důvěřuje mu mnoho tisíc zákazníků z regionu EMEA a celého světa. Společnost AT&T nabízí klientům komplexní portfolio služeb, které dává jejich podnikání do pohybu. Klienti v celé České republice mohou využívat špičkové služby z oblastí mobility, sítí, zabezpečení sítí, cloudu, hostingu, aplikací a dalších. Ty jsou implementovány přímo na místě zkušenými inženýry AT&T a podporovány místním Account týmem.