O nás

Se 75 lety zkušeností v oboru nabízíme komplexní řešení v oblasti lidských zdrojů, která pomáhají klientům uspět. Naše řešení pokrývají všechny potřeby zaměstnavatelů – od vyhledání a náboru talentů přes jejich hodnocení, trénink a rozvoj až po agenturní zaměstnávání a outsourcing. V ManpowerGroup disponujeme největší světovou sítí v oblasti lidských zdrojů s téměř 4 400 pobočkami ve více než 80 zemích světa.

Naše komplexní služby poskytujeme pod hlavičkou specializovaných brandů. S náborem zaměstnanců a hledáním práce vám pomůžou kolegové z Manpower, IT odborníky a outsourcing IT služeb zajistíme přes Manpower IT a outplacement programy nebo vzdělávání a rozvoj zaměstnanců zaštiťují odborníci z Talent Solutions. V České republice se každý měsíc staráme o personální a mzdovou agendu téměř 8 000 zaměstnanců, kteří pracují u našich klientů.

 

Dbáme na legálnost

Jsme legální personální agentura s vlastním etickým kodexem. To pro nás znamená, že dodržujeme zákony za všech okolností a ctíme zásady morálky. Jsme lidé a také zaměstnanci, kteří drží spolu a chtějí ostatním pomáhat na jejich pracovní cestě.

Hlavním bodem je samozřejmě finanční odměňování. Podle práva a v souladu se zákonem je to tak, že firma, kde pracujete, stanoví výplatu, a ta je vaší hrubou mzdou. Agentura stejně jako jiná personální oddělení řádně odvede daň z příjmu, sociální a zdravotní pojištění za zaměstnance a čistou mzdu vám vyplatí na účet. Pro firmy bývá efektivnější najmout si agenturu a její profesionální personální servis. Není pravda, že si agentura od svých zaměstnanců bere jakékoli poplatky. Agentura vždy fakturuje pouze firmám. Z této odměny vyplácí mzdy zaměstnanců, povinné odvody, a zároveň svým klientům poskytuje další služby jako je vedení personální agendy, účetnictví, apod.

Ohledně dalších důležitých situací v práci, jakými jsou přesčasy, povinné přestávky, nárok na návštěvu lékaře apod. se vždy řídíme platnými zákony. Ani vy proto prosím nezapomínejte na to, co můžete po svém zaměstnavateli chtít. Ať už se jedná o maximálně 8 hodin přesčasů týdně, nejdéle 12hodinové směny nebo povinné přestávky. V případě, že se firma nechová dobře, my budeme stát za vámi a danou situaci řešit.

V Manpoweru se vám také nikdy nestane, že byste měli problémy s finančním úřadem. Nesnažíme se ušetřit hledáním skulinek v daňovém systému ani jinými pochybnými způsoby. Víme totiž, že čestnost v jednání se v konečném výsledku vyplácí. Z krátkodobého hlediska může někoho výplata na černo lákat, ale okrádá pak jen sám sebe. V budoucnu se mu sníží veškeré platby od státu od mateřské, přes nemocenskou až po důchod. Proto je lepší mít za sebou velkou společnost jako jsme my, která daně vždy řádně odvede a nepodporuje ilegální zaměstnávání.

Manpower poctivý zaměstnavatel