Práce v LEGO®

Lego

The LEGO Group je rodinná firma sídlící v dánském Billundu. Je známá pro výrobou originální stavebnice LEGO®, skládající se především z plastových kostek. Provozuje také řadu zábavních parků Legoland a obchody po celém světě. V první polovině roku 2015 se stala nejvýdělečnější hračkářskou firmou světa s prodeji za 2,1 miliard dolarů. Aktuálně zaměstnává přes 20 400 lidí ve 40 zemích světa.

V Česku působí firma LEGO® od roku 2000 a to na Kladně, kde se zaměřuje hlavně na výrobu hraček, kompletaci stavebnic a větších modelů pro LEGOLAND®. Je možné získat práci v bezva kolektivu jak na hlavní, tak i vedlejší pracovní úvazek a při větším vytížení hledáme často i brigádníky. Pokud začnete pracovat ve společnosti LEGO® můžete se těšit na dotované obědy za 20 Kč, 1 kávu každý den zdarma, slevu na stavebnice vy výši 50 % nebo firemní fitness. Čisté moderní prostředí pro práci a férový přístup je samozřejmostí.

V LEGO® je možné pracovat i pokud jste z Rakovníka nebo Berouna, z těchto měst totiž svým zaměstnancům zajišťujeme bezplatný svoz!