Práce v Toyota Tsusho

Toyota Tsusho

Společnost Toyota Tsusho Praha s.r.o. působí na českém automobilovém trhu od roku 1992 a aktuálně nabíráme do moderních provozů v Praze, Kolíně a Tachově. Nejčastěji hledáme nové skladové operátory, pracovníky do výroby i montáže. Těšit se můžete na práci v malých sehraných týmech.

Aktivity této společnosti byly od počátku spjaté nejen s maloobchodní dealerskou činností soustředěnou na prodej náhradních dílů, servis a prodej vozů značky Toyota, ale i na celkovou koncepci a strategii této největší automobilové značky, vedoucí k propagaci, rozvoji image a současně získání stabilního podílu na českém automobilovém trhu. Tyto cíle byly společnosti svěřeny na základě 60 let získaných zkušeností od mateřské společnosti Toyota Tsusho Corporation a vycházely rovněž z přímé podpory výrobce automobilů Toyota, společnosti Toyota Motor Corporation Japan.

Toyota Tsusho Praha, jako jediný dealer v naší zemi zakládá obchodní principy na podpoře poskytované japonským odborným týmem, jak v oblasti prodeje vozů, tak i v servisní činnosti. Společnost nevytváří pouze její produkty, ale především lidé, kteří jsou její neoddělitelnou součástí. Živou vyvíjející se součástí, která se vysokou měrou podílí na růstu a vytváření dobrého jména této společnosti. Jasně definované pravomoci, vedení založené na zpětné vazbě, zodpovědnost, unikátní firemní kultura ovlivněná japonským principem KAIZEN jsou primárními předpoklady pro řízený růst společnosti.

Související nabídky práce

28.06. 2022

Skladový operátor JIRNY

Manuální práce

Plný úvazek

Jirny

28.06. 2022

Operátor montáže – KOLÍN

Auto - moto

Plný úvazek

Kolín