Práce v Toyota Tsusho

Toyota Tsusho

Společnost Toyota Tsusho Praha s.r.o. působí na českém automobilovém trhu od roku 1992 a aktuálně nabíráme do moderních provozů v Praze, Kolíně a Tachově. Nejčastěji hledáme nové skladové operátory, pracovníky do výroby i montáže. Těšit se můžete na práci v malých sehraných týmech.

Aktivity této společnosti byly od počátku spjaté nejen s maloobchodní dealerskou činností soustředěnou na prodej náhradních dílů, servis a prodej vozů značky Toyota, ale i na celkovou koncepci a strategii této největší automobilové značky, vedoucí k propagaci, rozvoji image a současně získání stabilního podílu na českém automobilovém trhu. Tyto cíle byly společnosti svěřeny na základě 60 let získaných zkušeností od mateřské společnosti Toyota Tsusho Corporation a vycházely rovněž z přímé podpory výrobce automobilů Toyota, společnosti Toyota Motor Corporation Japan.

Toyota Tsusho Praha, jako jediný dealer v naší zemi zakládá obchodní principy na podpoře poskytované japonským odborným týmem, jak v oblasti prodeje vozů, tak i v servisní činnosti. Společnost nevytváří pouze její produkty, ale především lidé, kteří jsou její neoddělitelnou součástí. Živou vyvíjející se součástí, která se vysokou měrou podílí na růstu a vytváření dobrého jména této společnosti. Jasně definované pravomoci, vedení založené na zpětné vazbě, zodpovědnost, unikátní firemní kultura ovlivněná japonským principem KAIZEN jsou primárními předpoklady pro řízený růst společnosti.