Vyberte svůj jazyk:

Pojďte pracovat do Česka

Nabízíme spolupráci všem, kteří chtějí najít uplatnění, další profesní rozvoj a nový život v Česku.

Bezpečná země, nízké životní náklady, přátelští lidé, levné pivo, tolerance a spoustu volných pracovních míst. Ekonomika V Česku prosperuje. Všimli si toho i výrobci z různých koutů světa, ale nedošlo jim, že Čechů není nekonečně mnoho. Ano, pracovníků do výroby/operátorů výroby je v Česku v poslední době čím dál tím méně. Díky tomu se zvedají platy a stále se zlepšují zaměstnanecké benefity a pracovní podmínky. Lidé z okolních zemí se už dávno a aktivně začali zajímat o práci v srdci Evropy.

Chcete zjistit, jak se pracuje a žije v Česku?

Přijďte do Manpower. Zastupujeme největší a nejvýznamnější zaměstnavatelé v Čechách. Nabídneme Vám zde práci dle Vašich požadavků a zkušeností.

Proč Manpower?

Pokud Vás nabídka osloví, po celou dobu Vám bude k dispozici Váš osobní mentor / konzultant, který Vás bude provázet celým procesem – od prvního kontaktu s naší společností až po Váš nástup do nového zaměstnání. Díky tomuto přístupu máte k dispozici osobu, která zná požadavky týkající se Vašeho budoucího zaměstnání a která je schopna Vám poskytnout individuální pomoc během celého procesu.

Naše služby

Zprostředkování práce

Najdeme Vám i Vašemu partnerovi ideální pracovní místa podle vašich osobních preferencí a zkušeností. Sestavíme individuální nabídky aktuálních pracovních pozic z celého území Česka. Na základě výběru pozice kontaktujeme cílového zaměstnavatele. V případě potřeby domluvíme termín osobního pohovoru, na který Vás připravíme. Zprostředkujeme veškerou komunikaci s budoucím zaměstnavatelem až do podepsání pracovní smlouvy.

Výběrové řízení

Provedeme Vás celým procesem výběrového řízení. Poradíme při přípravě životopisu a průvodního dopisu. Připravíme Vás na úspěšné zvládnutí osobního pohovoru v podobě konzultace se zkušeným členem našeho týmu. Dáme Vám pár praktických rad týkajících se českého pracovního prostředí.

Stěhování

Dokážeme pomoc i v otázkách týkajících se každodenního běžného života. Našim zahraničním zaměstnancům zajistíme kvalitní ubytování. Postaráme se o pojištění i daně. Pomůžeme se založením účtu v bance. Budeme Vám k dispozici nejen během prvních kroků v novém pracovním prostředí a pomůžeme Vám zorientovat se v české kultuře a zvyklostech

O Manpower

V České republice se ManpowerGroup každý měsíc stará o personální a mzdovou agendu pro téměř 12 000 zaměstnanců, které vyhledal a kteří pracují u jeho klientů. V roce 2016, díky své síti 25 poboček, ManpowerGroup našel pro 1200 klientů 24 000 nových zaměstnanců. Naši konzultanti Vám poradí, jaké jsou Vaše možnosti na trhu práce v České republice.

Pro občany EU není nutné pracovní povolení, avšak pro některé vybrané profese je potřeba uznání kvalifikace. Tyto profese jsou regulované – podáme za Vás žádost u příslušného uznávacího orgánu v ČR. Pro regulovaná povolání nebo činnosti jsou předepsány určité požadavky, bez jejichž splnění nemůže osoba toto povolání či činnost vykonávat (např. stupeň a obor vzdělání, praxe, bezúhonnost).

Jako člen APPS Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS), která sdružuje agentury práce, se snaží vytvářet podmínky pro úspěšný rozvoj stabilního trhu pracovních sil v České Republice. Členové APPS poskytují svým zákazníkům vysokou kvalitu nabízených služeb v pracovně právní oblasti. Členství APPS garantuje dodržování právních norem a nařízení v oblasti agenturního zaměstnávání.

Kontakt

Napište nám a my se Vám ozveme!

Nad rámec výše uvedeného prohlášení jsem se rozhodl(a), přičemž jsem si plně vědom(a) toho, že toto rozhodnutí mohu kdykoliv změnit, že:

Prosím potvrďte, že nejste robot