ÚČETNÍ bez AJ | Hlučínsko

Poslední aktualizace: 23. 04. 2024 | Moravskoslezský | Hlučín | Plný úvazek

OBOR

Ekonomika, účetnictví, bankovnictví

BENEFITY

Částečný Home Office

Odměny ke mzdě

Dovolená navíc

Flexibilní pracovní doba

KONZULTANT

Michaela Hýblová

[email protected]

+420 703 865 274

ÚČETNÍ bez AJ | Hlučínsko

Do české společnosti hledáme finanční účetní, která se bude starat o přidělenou agendu spolu s dalšími 2 účetními. Těšit se můžete na 5 týdnů dovolené a přijemné zázemí menší společnosti.

NÁPLŇ PRÁCE

  • evidence a zaúčtování přijatých a vydaných faktur
  • zabezpečení řádného a včasného vystavovaní a účtování faktur, zálohových faktur, daňových dokladů k přijatým platbám, vystavování zápočtů
  • zpracování podkladů k přiznání DPH
  • zpracování provozní účetní evidence
  • zpracování podkladů a spolupráce při měsíční/roční účetní uzávěrce
  • zpracování podkladů pro auditory
  • spolupráce při inventarizacích
  • průběžná aktualizace číselníků a dat v ekonomickém systému
  • zpracovávání objednávek

POŽADAVKY

  • ekonomické vzdělání
  • praxe min. 2 roky v oboru
  • znalost controllingu, částečně účetnictví
  • pokročilá znalost práce s PC (MS Office)
  • znalost účetních programů IS Ekonom a Helios výhodou
  • schopnost komunikace, jak v interním účetním týmu, tak i s externími daňovými poradci

BENEFITY

  • mzda + bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost práce na HO
  • 3 dny zdravitního volna, tzv. sick days
  • zaměstnanecké slevy
  • uvolněná atmosféra a přátelský kolektiv
  • podpora pro další rozvoj, osobních a odborných znalostí a schopností
  • práce v moderních prostorech společnosti – dobře dostupné z Ostravska a Opavska
  • zázemí silné společnosti

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

BENEFITY

Částečný Home Office | Odměny ke mzdě | Dovolená navíc | Flexibilní pracovní doba