Poslední aktualizace: 18. 04. 2024 | Moravskoslezský | Ostrava | Plný úvazek

OBOR

Ekonomika, účetnictví, bankovnictví

BENEFITY

Stravenky

Flexibilní pracovní doba

Příspěvek na penzijní připojištění

Příspěvek na Multisport kartu

KONZULTANT
Viola Demhasajová

[email protected]

+420703865275

Účetní

Zapojte se do týmu účetních: Hledáme kandidáta pro naše řady, který má zkušenosti v oblasti účetnictví a skvělé komunikační schopnosti, aby se stal nedocenitelným přínosem pro náš tým.

POPIS POZICE

  • Účetní evidence v programu Helios
  • Sestavování měsíčních účetních závěrek v souladu s českými předpisy (včetně schválení rozvahových účtů a jejich inventarizace)
  • Pravidelná revize účetních transakcí na jednotlivých účtech – vyrovnávání otevřených položek a identifikace rozdílů
  • Příprava dokumentace a komunikace s auditorskými a daňovými orgány
  • Spolupráce s oddělením controllingu
  • Správa majetku společnosti
  • Formulování odhadů
  • Zpracování účetních dokladů o pohybu zboží (pro nevýrobní podnik)
  • Řešení ad hoc situací spojených s pracovními povinnostmi

PROFIL KANDIDÁTA

  • Min. SŠ vzdělání, ekonomický obor je výhodou
  • Praxi alespoň s částí zmíněné agendy
  • Velkou výhodou je znalost AJ a dobrá úroveň práce s MS Excel
  • Má chuť se dále profesně rozvíjet a vzdělávat
  • Je samostatný, dokáže se rozhodovat
  • Komunikativní, proaktivní, mít chuť vymýšlet a sdílet návrhy na zlepšení
  • Týmový hráč

NABÍZÍME

  • Stabilní mezinárodní společnost s bohatou historií a pevnými základy
  • Adekvátní finanční ohodnocení včetně základní mzdy a čtvrtletního bonusu
  • Přátelské a kompetentní kolegy
  • Práce s programem Helios Orange
  • Flexibilní pracovní doba s jádrem od 9:00 do 13:00
  • 5 týdnů placené dovolené ročně
  • Možnost využití stravenek
  • Benefitní program Multisport/Flexipassy
  • Příspěvek ve výši 600 Kč na penzijní připojištění po odpracování 1 roku
  • Pracovní smlouva na dobu 1 roku s možností prodloužení na neurčito při vzájemné spokojenosti

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

BENEFITY

Stravenky | Flexibilní pracovní doba | Příspěvek na penzijní připojištění | Příspěvek na Multisport kartu