Montážní dělník v Ovčárech: 34 000 – 44 000 Kč/měs.

Poslední aktualizace: 16. 04. 2024 | Středočeský | Kolín | Plný úvazek

OBOR

Manuální práce

KONZULTANT
Simona Klepáčová

[email protected]

+420 734 524 674

Montážní dělník v Ovčárech: 34 000 – 44 000 Kč/měs.

Staňte se součástí týmu Thermo King.

V Ovčárech vyrábíme klimatizační jednotky do vlaků a autobusů.

Hledáme zkušené dělníky i absolventy – získejte zajímavou mzdu a spoustu benefitů!

  • volná místa na více pracovištích
  • příležitost pro každého – najdeme to pravé místo pro vás

POPIS POZICE

  • montáž klimatizací do vlaků a autobusů v čistém provozu
  • montáž TK kompresorů
  • strojní a ruční zámečnické práce
  • pájení výměníků a potrubí
  • hlavní pracovní poměr, osmihodinové směny (převážně ranní)
  • pracoviště: průmyslová zóna Ovčáry

PROFIL KANDIDÁTA

  • SOU
  • praxe ve výrobě výhodou
  • manuální zručnost
  • výhodou je znalost čtení výkresové dokumentace výhodou
  • samostatnost, spolehlivost

NABÍZÍME

  • u nás si vyděláte super peníze – podle pozice a zkušeností až 44 000 Kč měsíčně
  • osobní ohodnocení – až 11 % navíc
  • dobře se najíte – snídaně a obědy – dotované stravování přímo v areálu
  • týden dovolené navíc
  • přátelský kolektiv
  • dobrá dostupnost MHD

OZVĚTE SE NÁM

Neváhejte, přidejte se do týmu Thermo King už dnes.

Použijte odpovědní tlačítko nebo se ozvěte na uvedené kontakty.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.