SPECIALISTA PRO KVALITU A TECHNICKÉ PROCESY

Poslední aktualizace: 24. 04. 2024 | Středočeský | Středokluky | Plný úvazek

OBOR

Manuální práce

BENEFITY

Dovolená navíc

Příspěvek na penzijní připojištění

KONZULTANT
Emiliya Tričkova

[email protected]

Pro významného klienta hledáme samostatného a zodpovědného zájemce na pozici technika kvality.

POPIS POZICE

• Plánování a provádění kontrolních procesů pro zajištění vysoké úrovně kvality

• Aktualizace a optimalizace metodik a postupů pro dosažení maximální efektivity v oblasti kvality

• Vedoucí role při tvorbě a správě dokumentace související s kvalitou výrobků

• Řešení a správa reklamací zákazníků s důrazem na rychlé a efektivní řešení

• Aktivní podíl na implementaci nápravných opatření a sledování jejich účinnosti

• Spolupráce a koordinace s ostatními odděleními ve firmě a obchodními partnery

• Vzdělání v technickém oboru nebo s důrazem na management kvality

• Znalost nástrojů a metodik v oblasti řízení kvality

• Schopnost číst a interpretovat technické výkresy a dokumentaci

• Zkušenost s práci v MS Office, znalost ERP systému SAP výhodou

• Znalost anglického nebo německého jazyka

• Praxe na podobné pozici je výhodou

• Řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME

  • Příspěvek na penzijní spoření v rozmezí 7.200Kč – 21.600Kč ročně
  • Flexi pass na volnočasové aktivity ve výši až 12.000Kč ročně
  • Dotované závodní stravování
  • Odměna 20.000 Kč za doporučení nového kolegy
  • Finanční odměny při pracovních a životních výročích
  • Flexibilní pracovní doba (pevné jádro od 9:00 do 14:30)
  • 5 týdnů dovolené
  • Podpora kariérního růstu a možnost dalšího vzdělávání
  • Každoroční zvýšení základní mzdy a pololetní odměny
  • Lokalita – Středokluky, Praha-západ

OZVĚTE SE NÁM

Pokud máte zájem dozvědět se více pošlete nám váš profesní životopis a domluvíme se na osobním setkání. Těšíme se na Vás.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

BENEFITY

Dovolená navíc | Příspěvek na penzijní připojištění