CNC operátor – soustružník

Poslední aktualizace: 05. 04. 2024 | Moravskoslezský | Ostrava | Plný úvazek

OBOR

Řemeslné a kvalifikované technické práce

BENEFITY

Stravenky

Odměny ke mzdě

Dovolená navíc

Příspěvek na penzijní připojištění

KONZULTANT
Viola Demhasajová

[email protected]

+420703865275

V současné době hledáme nového člena týmu na pozici CNC operátor – soustružník. Společnost vyznačuje precizní obrábění a nejen to. Je také předním dodavatelem prvotřídních návarů vyrobených z niklových slitin, složitých montovaných celků, a dokonce provádí hydrostatické a plynové tlakové zkoušky. Staňte součástí této inovativní a dynamické organizace!

POPIS POZICE

  • Aktivní obsluha CNC soustruhu
  • Precizní nastavení a fixace obrobků
  • Výběr optimálních řezných parametrů a nástrojů pro dokonalé obrábění
  • Úprava programu dle aktuálních potřeb a provedení případných korekcí
  • Důkladné měření jak obrobených, tak hotových dílů
  • Zručná manipulace s obrobenými díly
  • Kvalitní kontrola výrobků po dokončení obrábění

  • Znalost výkresové dokumentace a schopnost precizního obrábění a měření přesných dílů
  • Neústupnost v dosažení maximální kvality
  • Spolehlivost a pečlivost v každodenní práci
  • Otevřenost a schopnost učit se novým dovednostem
  • Ochota pracovat přesčas, když je to zapotřebí
  • Výhodou je znalost práce na soustruzích MAZAK 400II, SPU40, SUA 150, PUMA 700LY

NABÍZÍME

  • Práce v třísměnném provozu na HPP (Hlavní pracovní poměr)
  • Pracovní doba 7,5 hodiny s 30minutovou přestávkou
  • Mzda odpovídající vašim zkušenostem + odměny a prémie
  • 25 dní dovolené pro zajištění vašeho zaslouženého odpočinku
  • Široké spektrum benefitů, včetně stravenek, příspěvku k penzijnímu připojištění, příplatků za práci přesčas, a odměny za váš aktivní přístup k práci
  • Možnost neustálého profesního rozvoje, abyste mohli růst společně s námi

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

BENEFITY

Stravenky | Odměny ke mzdě | Dovolená navíc | Příspěvek na penzijní připojištění