Strojní a elektro údržbář

Poslední aktualizace: 23. 04. 2024 | Moravskoslezský | Ostrava | Plný úvazek

OBOR

Řemeslné a kvalifikované technické práce

KONZULTANT
Tereza Liczmanová

[email protected]

+420727810539

Strojní a elektro údržbář

Pro společnost působící v oblasti automobilového průmyslu hledáme vhodné uchazeče na pozici strojního zámečníka, který bude zodpovědný za preventivní údržbu a opravy strojů.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Budete provádět preventivní údržbu a opravy strojů na hale
  • Budete opravovat nebo vyměňovat i elektro součástky strojů – např. pokud dojde ke zkratu
  • Podílíte se na vymýšlení návrhů pro zlepšení chodu výrobních linek
  • Budete spolupracovat s vedoucím směny, předáky a operátory

CO OD VÁS OČEKÁVÁME

  • Vzdělání v oboru elektro
  • Praxe s údržbou strojů
  • Ochota pracovat na směny (nepřetržitý, nebo třísměnný režim)

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • pracovní týden – 37,5 hodin
  • roční bonusy

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.