Svářeči Žatec_nástup ihned

Poslední aktualizace: 03. 04. 2024 | Ústecký | Žatec | Plný úvazek

OBOR

Řemeslné a kvalifikované technické práce

BENEFITY

Dovolená navíc

Cafeteria systém

Příspěvek na penzijní připojištění

Příspěvek na stravování

Vzdělávací kurzy a školení

KONZULTANT

Pavla Schedelbauerová

[email protected]

+420 731 643 736

Svářeči Žatec_nástup ihned

Hledáme šikovné svářeče do Žatce.

Nástup možný ihned.

POPIS POZICE

Hledáme svářeče do společnosti v Žatci.

Náplň práce:

– ruční svařování metodou TIG, znalost metody tiG podmínkou

– oprava a výměna poškozených komponentů

– příprava dílů na samotné svařování, finální úprava svarů a kontrola penetrační kapalinou

– dodržování pravidel bezpečnosti práce, která je u nás vždy na prvním místě

– ostatní podpůrné práce dle potřeby provozu výroby

PROFIL KANDIDÁTA

– SŠ/SOU strojírenského oboru

– svářečský průkaz metodou TIG je podmínkou

– možnost práce ve směnném provozu

– znalost technické dokumentace

– zručnost, spolehlivost a samostatnost

NABÍZÍME

– mzda dle zkušeností a praxe kandidáta

– příplatky za směnný provoz nad rámec zákona

– vyplácení korporátního a výkonnostního bonusu

– 5 týdnů dovolené

– příspěvek na stravování vyplácený do mzdy

– benefit karta

– příspěvek na penzijní a žvotní pojištění

– dlouhodobé a zajímavé zaměstnání ve stabilní společnosti se spoustou dalších příjemných benefitů

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

BENEFITY

Dovolená navíc | Cafeteria systém | Příspěvek na penzijní připojištění | Příspěvek na stravování | Vzdělávací kurzy a školení