Svářeč do super týmu

Poslední aktualizace: 03. 04. 2024 | Ústecký | Krupka | Plný úvazek

OBOR

Řemeslné a kvalifikované technické práce

BENEFITY

Stravenky

Sick Days

Dovolená navíc

Příspěvek na dopravu

KONZULTANT
Jana Maredová Kočárková

[email protected]

+420 604 226 079

Svářeč do super týmu

Hledáme zkušeného svářeče, který se připojí k našemu týmu. Hlavními úkoly budou ruční svařování kovových konstrukcí a součástí podle technických výkresů a specifikací. Kandidát by měl mít zkušenosti s různými typy svařování, včetně MIG, TIG a elektrody.

POPIS POZICE

  • ruční svařování kovových konstrukcí a součástí podle technických výkresů a specifikací
  • používání různých technik svařování, včetně MIG, TIG a elektrody, v závislosti na požadavcích projektu
  • příprava materiálu a povrchů před svařováním, včetně čištění a přípravy svařovaných spojů
  • dodržování bezpečnostních předpisů a postupů svařování pro minimalizaci rizika pracovních úrazů a zajištění bezpečného pracovního prostředí
  • spolupráce s ostatními členy výrobního týmu a techniky při řešení problémů a optimalizaci procesů

PROFIL KANDIDÁTA

  • zkušenosti s ručním svařováním kovových konstrukcí a součástí
  • schopnost číst a interpretovat technické výkresy a specifikace
  • znalost různých technik svařování, včetně MIG, TIG a elektrody
  • zodpovědný přístup k práci a schopnost pracovat jak samostatně, tak i v týmu
  • certifikace v oboru svařování výhodou

NABÍZÍME

  • stabilní zaměstnání v rychle rostoucí společnosti
  • konkurenceschopný plat a možnosti profesního rozvoje
  • podpora odborného školení a certifikace
  • přátelské pracovní prostředí a příležitost pracovat s moderní technologií

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

BENEFITY

Stravenky | Sick Days | Dovolená navíc | Příspěvek na dopravu