Vedoucí výroby

Obor: Výroba a vývoj, Vyšší management,
Lokalita: Jihočeský,
Město: Kaplice

Hledáme silnou osobnost na pozici Vedoucí výroby! Převezmete zodpovědnost za svařovnu, lisovnu, lakovnu a montáž.

POPIS POZICE

  • Vedení týmu 6 přímých a 100 nepřímých podřízených ve výrobě
  • Tvorba výrobního plánu, definice cílů a strategie výroby
  • Podávání návrhů na investice do oblasti výroby
  • Koordinace výrobních a provozních činností ve výrobních odděleních
  • Vyjádření k reklamacím, návrhy nápravných opatření

PROFIL KANDIDÁTA

  • Technické vzdělání
  • Znalost německého jazyka pro běžnou komunikaci s mateřskou společností
  • Zkušenost na pozici vedoucího výroby
  • Zkušenost s LEAN managementem
  • Znalost ISO a EHS
  • Flexibilita
  • Zodpovědnost

NABÍZÍME

  • Stabilitu mezinárodního prostředí výrobní společnosti
  • Dlouhodobé pracovní uplatnění
  • Odborné zaškolení, osobnostní růst
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravné

KONTAKT

Marie Valentová
marie.valentova@manpower.cz
+420 727 924 395