REFERENT/KA LOGISTIKY

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Administrativa,
Kraj: Liberecký,
Město: Jablonec nad Nisou
Hledáme:Muže i ženy

Baví Vás logistika?

Rádi komunikujete?

Pokud ano, hledáme právě Vás!

Aktuálně hledáme novou posilu do oddělení dispozice pro našeho automotive klienta se sídlem v Jablonci nad Nisou.

POPIS POZICE

  • péče o svěřené portfolio zákazníků, denní komunikace telefonicky i přes email
  • tvorba expedičních dokumentů
  • spolupráce s dalšími odděleními (nákup, kvalita, sklad)
  • zpracování odvolávek od zákazníků

Jako ideální kandidát byste měl/a mít zkušenosti z obdobné administrativní pozice nejlépe z automotive prostředí. Komunikace v angličtině by pro Vás neměla být problém a znalost jiného cizího jazyka pro Vás bude jen plus. Hledáme akční a komunikativní osobnost, které ale nevadí občasné papírování a práce v interních systémech.

NABÍZÍME

Na oplátku Vám můžeme nabídnout finanční ohodnocení v závislosti na Vašich zkušenostech, týden dovolené navíc, 13. a 14. plat, věrnostní bonus, příspěvek na stravování, Multisport kartu a další řadu skvělých benefitů.

Zaujala Vás nabídka a rádi byste se o ní dozvěděli více? Zašlete mi Váš životopis přes odpovědní formulář! 🙂

KONTAKT

Michaela Horčičková
[email protected]
+420 727 846 106