´

Remax – Kreuziger&Sobotik – Realitní makléř – 02/2021

Typ úvazku: IČO/Živnost,
Obor: Administrativa, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Nákup a sourcing, Obchod, Retail,
Kraj: Hlavní město Praha,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Pomáháme lidem prodat jejich nemovitost, nebo naopak získat bydlení a domov, a to třeba i na celý život. Práce v realitách ale není jen o schůzkách, prodeji a smlouvách. Jde primárně o dobré vztahy, vzájemné porozumění a pochopení všech potřeb našich klientů. Mnoho lidí sní o vlastním bydlení a naším cílem je k němu dopomoci. 

POPIS POZICE

Jednou z největších výhod práce v realitách je, že jste pány svého času. Nemusíte sedět celý den v kanceláři od 9 do 17. Naopak budete hodně času trávit venku s našimi klienty a svůj harmonogram si nastavíte dle sebe a svých potřeb. 

Jedná se o různorodou práci, která nikdy nebude nudná a stejná. Budete potkávat nové lidi a poznávat nová místa. Stanete se prostředníky mezi kupujícím a prodávajícím a oběma stranám pomůžete ušetřit spoustu času a starostí.  

Další velikou výhodou jsou odměny, které jsou v naší branži nadstandardní. Výdělky jsou v prodeji nemovitostí opravdu vysoké a hodně záleží na tom, kolik času do své práce investujete.  

Vše ostatní vás naučíme my.

Hledáme realitní makléřky a makléře pro regiony Praha, Mladá Boleslav, Mělník, Benátky nad Jizerou, Hradec Králové, Česká Lípa, Chomutov, Žatec, Louny a další.

PROFIL KANDIDÁTA

Pokud máte odhodlání a nevyhýbáte se komunikaci s ostatními, máte napůl vyhráno.  

Nepotřebujeme šedou myšku. Potřebujeme člověka, kterému nedělá problém oslovit cizí lidi, naslouchat jim a najít pro ně nejvhodnější řešení.  

Hledáme někoho, kdo chce opustit svou komfortní zónu a posunout se o krok dál. První kroky mohou být složité, ale s naší silnou podporou v začátcích to společně zvládneme. 

NABÍZÍME

 

  • Nadstandardní výdělky 
  • Špičkový program zaškolení a silnou podporu v začátcích 
  • Časově variabilní a různorodou práci na živnostenský list 
  • Moderně vybavené kanceláře ke každodennímu využití 
  • Skvělý kolektiv, který drží při sobě a rád uvítá nové členy týmu 

Díky naší Akademii se naučíte vše, co je potřeba. K dispozici budete mít mnoho živých i online tréninků a webinářů. Váš trénink bude zakončený zkouškou znalostí a dovedností, po které obdržíte certifikát „Realitní profesionál“. 

Pokud vás nabídka zaujala a chcete se stát součástí našeho týmu, pošlete mi svůj životopis na můj email: [email protected]

KONTAKT

Kateřina Paříková
[email protected]

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě tedy v tzv. generickém maskulinu. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.