Manager BOZP, PO a ochrany životního prostředí

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Bezpečnost a ekologie,
Kraj: Středočeský,
Město: Odolena Voda
Hledáme:Muže i ženy

Vyhovuje vám práce ve výrobní společnosti?
BOZP, PO a ochrana životního prostředí jsou vaše odvětví?
Láká vás práce ve velké a stabilní společnosti?
Pak pro vás máme možná vhodnou nabídku!

POPIS POZICE

  • Odpovědnost za řízení BOZP, PO a ochranu životního prostředí v rámci společnosti
  • Správa a aktualizace související dokumentace
  • Koordinace malého týmu externích zaměstnanců
  • Spolupráce s externími agenturami na přípravě školení
  • Analyzování a navrhování řešení problémů souvisejících s ochranou životního prostředí a ekologie
  • Sledování legislativních změn a zajištění souladu interních postupů a pravidel s obecně platnou legislativou
  • Kontrola dodržování legislativy v oblasti BOZP, PO a EHS standardů na pracovištích – preventivní kontroly
  • Spolupráce při šetření pracovních úrazů, vyhodnocování příčin a navrhování preventivních opatření

PROFIL KANDIDÁTA

  • Středoškoškolské vzdělání (technického směru výhodou)
  • Praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok a více
  • Osvědčení odborně způsobilá osoba v prevenci rizik dle zákona č. 309/2006 Sb., v platném znění
  • Osvědčení odborně způsobilá osoba PO dle zákona č. 133/1985 Sb., v platném znění,
  • Osvědčení odborně způsobilá osoba v životním prostředí výhodou
  • Znalost AJ výhodou
  • Zkušenost z výrobní společnosti výhodou

NABÍZÍME

  • Práci ve stabilní společnosti s více než stoletou historíí
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Týden dovolené navíc
  • Dotované stravování v areálu společnosti

KONTAKT

Veronika Točíková
[email protected]
+420 703 865 332