Inženýr kvality – Předsérie

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Administrativa, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Kraj: Pardubický,
Město: Lanškroun

Hledáme nového parťáka na pozici Předsériového kvalitáře, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující české firmy. Společnost se zabývá výrobou pro elektrotechnický a automobilový průmysl. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těšte se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Ostrov u Lanškrouna

POPIS POZICE

provádění analýzy dílů, analýza měrových zpráv s cílem minimalizovat počet korekčních kol

zavedení účinného nápravného opatření proti vzniku vad

kontroluje a ověřuje účinnosti zavedeného opatření proti možnému vzniku kvalitativních vad v následné sériové produkci

zpracování zprávy o vzorkování a činnosti s tím spojené, úzká spolupráce s výrobou a dalšími odděleními

kontrola dodržování systému řízení jakosti ve výrobě

PROFIL KANDIDÁTA

znalost měření a zásad metrologie

znalost nástrojů kvality a alespoň orientace ve FMEA, MSA, SPC, PPAP-EMPB, IMDS, znalost postupů dle APQP

znalost výkresové dokumentace

NABÍZÍME

finanční ohodnocení dle vašich zkušeností

25 dní dovolené + docházkový bonus 6 dní placeného volny, pokud dodržíte 100% docházku

příspěvek na stravování, dotované nápojové automaty

svozová doprava (svozové auto, zastávky dle potřeby)

7,5 hod pracovní doba (37,5 hod týden)

příspěvek na penzijní připojištění, odměna – životní výročí, odměna za doporučení nového zaměstnance

KONTAKT

Tereza Břetenářová
[email protected]
+420 724 389 072