Referent správy majetku a energií

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Administrativa,
Kraj: Jihomoravský,
Město: Modřice

Do velmi úspěšné české společnosti se sítí 160 poboček po celé ČR a SK hledáme na doplnění brněnského týmu nového kolegu nebo kolegyni na pozici správy majetku a energií!

Pokud Vám vyhovuje kancelářská práce, rád/a komunikujete s kolegy z jiných poboček a máte zkušenosti z administrativní pozice, kde jste řešil/a například přepisy energií a evidenci revizí, tak je tato pozice jako stvořená právě pro Vás!

POPIS POZICE

Co bude náplní Vaší práce?

  • Budete jednat a sjednávat smlouvy s dodavateli energií, služeb a revizí
  • Na tyto dodavatele budete pořádat výběrové řízení
  • Budete kontrolovat a evidovat došlé režijní faktury za energie, služby a revize
  • Budete zpracovávat podklady pro fakturaci
  • Budete zpracovávat podklady pro vyúčtování služeb na bytových jednotkách
  • Budete zpracovávat různé roční plány a výhledy
  • Povedete přehledy o spotřebě energií na jednotlivých střediscích

PROFIL KANDIDÁTA

Jak si Vás představujeme?

  • Máte praxi s obdobnou náplní práce
  • Máte ideálně technické nebo ekonomické vzdělání
  • Umíte pracovat v MS Office, především v Excelu
  • Znalost MS Navision výhodou
  • Vyžadujeme samostatnost, pečlivost, příjemné a komunikativní vystupování a dobré organizační schopnosti

NABÍZÍME

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Zajímavé finanční ohodnocení (odpovídající Vaší praxi)
  • Možnost kariérního růstu
  • Kancelář v Modřicích se skvělou dostupností MHD
  • Stravenky v hodnotě 90,- Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 dny sick days
  • Multisport kartu
  • Systém Cafeterie

Oslovila Vás tato nabídka? Tak neváhejte a zašlete mi Váš životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo přímo na e-mail: sara.nechutova@manpower.cz

KONTAKT

Sára Nechutová
sara.nechutova@manpower.cz
+420 773 769 208