Obchodní zástupce – sektor zemědělství / půda (Olomoucko)

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Obchod,
Kraj: Olomoucký,
Město: Přerov

Hledáme takové, kteří pro práci nepotřebují kancelář a veškerý svůj pracovní čas stráví v terénu a rádi navštíví  farmáře na polích, nebo zemědělská družstva. Uvítáme ty, co mají vášeň k zemědělství a jsou pro, zachovat výživnou, rentabilní a udržitelnou půdu.

Těším se na CV!

POPIS POZICE

  • denní kontakt se zákazníky – farmáři, zemědělská družstva
  • rozšiřování portfolia zákazníků – vyhledávání, kontaktování a navštěvování nových
  • analyzovat potřeby zákazníka, hledat a navrhovat optimální řešení pro maximální výkonnost a profitabilitu farmářů
  • doporučovat a prodávat kvalitní produkty s patentovanými technologiemi, přímo vyvíjené naší společností – organické hnojivo bez syntetik a chemie

  • zkušenost v oblasti zemědělství – v rámci studií, předešlých pracovních zkušeností, nebo pocházíš ze zemědělské rodiny
  • uvítáme i Obchodníky – Agronomy
  • máš za sebou relevantní obchodní zkušenost, nebo ti je alespoň obchod blízký – komunikativnost, nebát se mluvit
  • předešlá zkušenost v prodeji prémiových produktů pro půdu /hnojiv je vekou výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B a ochota cestovat na pravidelné bázi v dané lokalitě

NABÍZÍME

  • stabilní zázemí společnosti s prémiovými produkty a vlastními patentovanými technologiemi
  • budeš prezentovat produkt, za jehož kvalitou si můžeš stát
  • klademe důraz na odborné vzdělávání
  • práce v přátelském kolektivu lidí se stejným cílem a neformálním prostředí
  • a v neposlední řadě – krásná a smysluplná práce v přírodě

KONTAKT

Renáta Kolárová
renata.kolarova@manpower.cz
+420 602 559 383