Back Office s angličtinou – Praha 5

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Administrativa,
Kraj: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Pro našeho významného klienta, který působí v oblasti bankovnictví, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Back Office do konce listopadu.

Nástup: červenec
Mzda: 35.000Kč
Místo výkonu práce: Praha 5 – Nové Butovice

POPIS POZICE

  • Administrativní podpora týmu správy účtů
  • Dohledávání a kompletace právní dokumentace ve složce klienta
  • Klasifikace a určení typu právních dokumentů (porozumění a interpretace psaného právního textu v ČJ a AJ)
  • Zadávání dat do systému, práce s databází
  • Práce s dokumentací, archivace

PROFIL KANDIDÁTA

  • Ukončené SŠ vzdělání s maturitou
  • Pokročilá AJ (schopnost porozumět a vyhodnotit psaný právní text – úroveň B2)
  • Velmi dobrá ČJ (schopnost porozumět a vyhodnotit psaný právní text)
  • Zodpovědnost, preciznost se smyslem pro detail, spolehlivost a flexibilita
  • Vhodné i pro absolventy
  • Zkušenosti s korporátní právní dokumentací nebo vzdělání v oblasti práva je výhodou

NABÍZÍME

  • Práce na HPP do konce listopadu
  • Finanční ohodnocení: 35.000Kč
  • Stravenkový paušál (70Kč)
  • Penzijní i životní připojištění
  • Flexipassy
  • Firemní lékař
  • 6 sick day
  • 25 dní dovolená
  • Multisport karta

KONTAKT

Kristýna Sládková
kristyna.sladkova@manpowergroup.cz
+420 731 644 321