Projektant technologických celků

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Výroba a vývoj,
Kraj: Moravskoslezský,
Město: Opava

Do přátelského prostředí opavské společnosti zaměřené na robotizaci a automatizaci pracovišť nyní hledáme nového kolegu na pozici Odpovědný projektant technologických celků pro oblast farmacie a biotechnologie. Pokud máte zkušenosti na pozici projektanta a hledáte zajímavou práci, do které se budete těšit, neváhejte nám zaslat Váš životopis.

POPIS POZICE

Čeká na Vás:
– projektování technologických částí staveb (strojní zařízení, potrubní rozvody)
– zpracování projektové dokumentace včetně studie proveditelnosti
– kreslení grafických částí projektů v software Autodesk Architecture Engineering
– tvorba a editování technických zpráv a technických příloh projektů
– kontrola kvality práce subdodavatelů na přidělených projektech
– kompletační činnost při expedici projektů
– spoluúčast při výběru subdodavatelů projektových prací
– řízení změn projektů
– občasné cestování po zemích EU (cca 3-4x do roka, krátké výjezdy)

PROFIL KANDIDÁTA

– SŠ/ VŠ vzdělání strojního směru
– praxe na pozici projektanta
– komunikativní znalost anglického jazyka
– autorizace v oboru je výhodou

NABÍZÍME

– pružná pracovní doba
– sick days
– stravenky
– příspěvek na penzijní připojištění
– práci na zajímavých projektech v ČR i v zahraničí

KONTAKT

Dominika Hlavová
dominika.hlavova@manpower.cz
+420 703 865 275