Vydělejte si voláním 20 000 Kč + neomezené provize!

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Administrativa, Obchod, Zákaznický servis,
Kraj: Moravskoslezský,
Město: Ostrava
Hledáme:Muže i ženy

Hledáme posily do týmu v Ostravě!

Telefonická podpora zájemcům o pojištění online, žádné nevyžádané nabídky.

Máte zkušenosti s telemarketingem a chcete si vydělat? Čtěte dál!

POPIS POZICE

Komunikace se zákazníky, kteří projevili zájem o naše služby.

Budete jim radit, zpracovávat nejvýhodnější nabídky a prodávat nejvhodnější produkty.

Chceme se stát jedničkou na trhu online pojištění, pojďte do toho s námi!

Hledáme kolegy/ně se zkušeností s telemarketingem, pro které je práce zároveň koníčkem. Komunikativní lidi, pro které je zákazník na prvním místě a chtějí za svojí práci náležitou odměnu.

Podmínkou je maturitní vzdělání a znalost MS Office, zájem o finance a pojišťovnictví výhodou.

NABÍZÍME

Dobrou práci umíme velmi dobře ocenit.

Základní plat je 20 000 Kč a navíc získáte výkonnostní bonusy, které jsou neomezené!

Dostanete smlouvu na dobu neurčitou a ke mzdě navíc řadu výhod:

– týden dovolené navíc

– stravenkový paušál

– 2 sick days

– zvýhodněné bankovní produkty

a další výhody.

Samozřejmostí je kvalitní zaškolení. Pokud nemáte zkoušku o odborné způsobilosti podle zákona o distribuci pojištění od ČNB, pomůžeme vám se na ní připravit.

Neváhejte, ozvěte se už dnes na 226 257 597 a přidejte se do našeho týmu!

KONTAKT

Daniela Vejvodová
daniela.vejvodova@manpower.cz