Obsluha ohraňovacího lisu/laseru

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Řemeslné a kvalifikované technické práce,
Kraj: Plzeňský,
Město: Nýřany

Pro nadnárodní a velmi stabilní, výrobní společnost hledáme obsluhu ohraňovacího lisu a laseru se zkušenostmi na jednom z těchto strojů a ochotou pracovat na 3 směny.

POPIS POZICE

  • Ovládání ohraňovacího lisu/laseru značky TRUMPH a TruBend
  • Nastavování stroje dle aktuální zakázky podle výkresové dokumentace – nejedná se o velkosériovou výrobu
  • Spolupráce na tvorbě programů
  • Práce s nerezovými a hliníkovými materiály
  • Práce na 3 směny

PROFIL KANDIDÁTA

  • Vzdělání v technickém oboru
  • Zkušenosti s obsluhou ohraňovacího lisu nebo laseru
  • Znalost čtení technické dokumentace
  • Dobrá prostorová představivost
  • Ochota pracovat na 3 směny

NABÍZÍME

  • Mzda 28.000 – 35.000Kč na základě dosavadních zkušeností
  • Příplatky nad rámec zákona za noční i odpolední směnu
  • Vánoční bonus
  • Týden dovolené navíc
  • 4 dny zdravotního volna
  • Stravenky v hodnotě 100Kč  – možnost dovozu teplých jídel či stravování v nedaleké jídelně
  • Příspěvek na dojíždění
  • Penzijní připojištění
  • Příspěvek na jazykové kurzy
  • Bonusy za znalost jazyků
  • Po 1. roce poukázky na zdraví a kulturu v hodnotě 5000Kč/rok
  • Po 1. roce věrnostní příspěvek na dovolenou 5000Kč/rok
  • Finanční odměny pro dárce krve
  • Velmi klidné, čisté a nehlučné pracovní prostředí
  • Lidský přístup ze strany nadřízených a HR

KONTAKT

Vojtěch Dítě
Vojtech.Dite@manpower.cz
+420 703 865 307