Inženýr procesního plánování – nové vývojové centrum (automotive)

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Výroba a vývoj,
Kraj: Plzeňský,

Chcete pracovat pro společnost, která nabízí dlouhodobé působení, loajální přístup a vstřícné jednání?
Baví Vás projekty a rádi byste pracovali pro firmu, která nyní buduje nové vývojové centrum?

V tom případě neváhejte a přijďte se firmě představit osobně!

POPIS POZICE

• Přenos poznatků získaných ze zkušeností se sériovou výrobou do designu produktu s orientací na lepší design, kvalitu a konkurenceschopné náklady (DFM / DFA)
• Koordinování potřeb mezi vývojem a výrobou produktu
• Vypracování analýz rizik + definice konceptů kvality výroby (P-FMEA)
• Optimalizace konceptů rozvržení a toku materiálu pro nové projekty
• Vývoj a spuštění montážního zařízení pro výrobu termostatů a ventilů
• Stanovení technických specifikací pro výrobní zařízení
• Technické pořízení výrobního zařízení, jeho implementace a spuštění
• Přizpůsobení a zlepšení výrobních procesů v sériové výrobě
• Identifikace a řešení hlavních příčin technických prostojů během spouštění

PROFIL KANDIDÁTA

• VŠ technického směru – inženýr ve strojírenství
• Minimálně 2 roky pracovních zkušeností v automotive (plánování procesu)
• Základní znalosti o řízení montážních zařízení (PLC Siemens S7) a dostupných zkušebních technologiích (kamerové systémy, senzory, zkoušky těsnosti, elektrické zkoušky)
• MTM, FMEA, TPM, SMED, Lean a projektový management, Value stream
• Znalost AJ aktivně, úroveň B2, NJ výhodou
• MS Office, SAP výhodou
• Orientace na výsledky, zodpovědnost, samostatnost, týmový duch
• Vyjednávací schopnosti, schopnost komunikace, samostatnost
• Inovativní myšlení, ochota vzdělávat se

NABÍZÍME

– stabilní společnost
– roční odměny
– rodinný a loajální přístup
– týden dovolené navíc
– závodní stravování
– hrazené jazykové kurzy

KONTAKT

Gabriela Pčolová
gabriela.pcolova@manpower.cz
+420 734 685 709