CNC operátor

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce,
Kraj: Hlavní město Praha,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Kdo jsme:

Naším klientem je pražský závod leteckého odvětví s více než stoletou historií, který vlastní know-how obrábění tvrdých kovů a povrchové úpravy, jež je uznávané předními světovými výrobci letadel. Od roku 2000 je součástí skupiny Latécoère, díky níž začal závod investovat do inovace výroby a nových technologií a v současnosti pracuje s nejnovějšími technologiemi a stroji.

Specializuje se především na výrobu kovových dílů a dílů z kompozitního materiálu, na povrchovou úpravu a montáž, a jejich díly jsou instalovány mimo jiné do letounů Airbus, Boeing, Embraer nebo Dassault Aviation.

Kromě tradičních hodnot, které firma zastává, jsou také pyšni na jejich 700 spokojených zaměstnanců v rámci České republiky. Vlastních zaměstnanců si váží, a proto zde má každý možnost kariérního růstu, seberealizace a dalšího vzdělávání.

Neváhejte a pojďte do toho také!

POPIS POZICE

Čemu se budete věnovat:

  • obrábění dílů z ušlechtilých materiálů jako je titan, nerezové slitiny nebo hliník na CNC strojích, které budete nejen obsluhovat, ale také seřizovat, proto je pro nás důležité vyučení v oboru nebo praxe
  • Sinumerik, Heidenhein, Mazatrol – to jsou systémy, ve kterých pracujeme
  • nenecháme Vás v tom samotné, na začátku budete součástí školícího střediska, kde Vás zaškolí zkušený trenér

PROFIL KANDIDÁTA

  • SOU v oboru obrábění nebo praxe na obdobné pozici
  • ochota pracovat ve směnném provozu je pro nás velmi důležitá – jedeme ve třísměnném nebo nepřetržitém provozu
  • zodpovědnost – abychom věděli co se s Vámi děje, když nepřijdete nečekaně do práce
  • pečlivost – vyrábíme přesně dle výrobní dokumentace a pečlivost je toho nezbytná součást
  • chtít se vzdělávat – tedy rozšiřovat své zkušenosti i na další CNC stroje, které v naší výrobě najdete

NABÍZÍME

  •  5 týdnů dovolené
  •  vlastní firemní jídelnu, ve které Vám přispějeme na hlavní chod 55% z ceny
  •  za noční a víkendové směny stravenky ve výši 80 Kč
  •  příspěvek na dopravu
  •  příspěvek na penzijní připojištění a to ve výši 5% z hrubé mzdy
  •  kafeterii – systém, do kterého Vám budeme měsíčně přispívat 900 Kč a ve kterém si můžete vybrat svobodně benefity od různých dodavatelů (lékárna, volnočasové aktivity atd..)
  •  nadstandardní příplatky za práci ve směnách a o víkendech
  •  plně hrazenou multi-sport kartu z benefitních bodů

V případě zájmu nám prosím zašlete váš aktuální životopis. Těšíme se na spolupráci!

KONTAKT

Stasia Luisa Turturro
stasia.turturro@manpower.cz