Senior Účetní s AJ

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Obchod,
Kraj: Středočeský,
Město: Kozomín
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

spolupráce na zpracování účetní agendy výrobního závodu

účtování faktur, interních dokladů, bankovních výpisů

spolupráce na přípravě a zpracování účetní závěrky a daňového přiznání

spolupráce s externími poradci a auditory

komunikace s kolegy z dalších oddělení

PROFIL KANDIDÁTA

Ekonomické vzdělání VŠ (SŠ s praxí)

praxe z obdobné pozice

znalost účetnictví ČR v rámci výrobního podniku

zkušenost se SAP výhodou

znalost dané legislativy

aktivní AJ

NABÍZÍME

Nové klimatizované pracovní prostředí

Stravenková karta

Káva, čaj, horká čokoláda zdarma na pracovišti

Chlazená voda zdarma na pracovišti

Vánoční dárek

Narozeninové dárky

KONTAKT

Michaela Poláková
Michaela.Polakova@manpower.cz
+420 725 807 275