Technolog v automotive

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Výroba a vývoj,
Lokalita: Liberecký,
Město: Liberec

Hledáte práci ve stabilní společnosti s možností kariérního růstu a motivačním platovým ohodnocením?

Pro našeho klienta, který je světovým lídrem v automotive, hledáme šikovného Technologa/Technoložku!

Pokud máte zkušenosti v automobilovém průmysl a komunikace v angličtině pro Vás není problém, je tato nabídka přesně pro Vás!

POPIS POZICE

– Sestavování technického zadání na stroje, přípravky a zařízení

– Určování optimálních výrobních strojů, zařízení a nástrojů

– Neustálá snaha o zlepšování technologických procesů a přípravků

– Spolupráce na tvorbě PFMEA a layoutu pracoviště

– Zodpovědnost za zaškolování operátorů a seřizovačů při předávání technologií

– Spolupráce na zavádění navržených opatření

PROFIL KANDIDÁTA

– Středoškolské vzdělání technického směru

– Praxe z automobilového průmyslu alespoň 3 roky

– Anglický jazyk úroveň B2 (komunikace na denní bázi)

NABÍZÍME

– Motivační finanční ohodnocení

– Týden dovolené navíc

– Závodní stravování

– Podpora v kariérním růstu (vzdělávací kurzy a školení)

– Přátelský kolektiv

Pokud Vás tato nabídka zaujala, tak neváhejte a zašlete mi Váš životopis.

KONTAKT

Michaela Horčičková
michaela.horcickova@manpower.cz