Hlavní účetní / Finanční vedoucí

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Kraj: Jihočeský,
Město: České Budějovice

Pro metodické vedení 3 poboček malého výrobního závodu hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Hlavní účetní.

POPIS POZICE

– Přímé vedení a dozorování tří poboček malého závodu vč. mzdového účetnictví

– Denní kontrola účetnictví jednotlivých poboček

– Metodické vedení / poradenství

– Schvalování plateb, zadávání do banky

– Zpracování roční účetní uzávěrky všech poboček

– Měsíční reporting skupiny majitelům společnosti, týdenní reporting salda

– Statistiky čtvrtletní, roční + ČNB, výkaznictví

– Příprava a schválení finančního a investičního plánu všech poboček

– Příprava ročních valných hromad ve všech pobočkách

– Controlling a porovnání měsíčních výsledků s plánem společnosti

– Kontrola nákladů, při zjištění odchylek zpracování rozboru, komunikace s pobočkami

– Zpracování adhoc analýz a ekonomických podkladů

– Kalkulace poplatků a služeb vůči pobočkám, Kalkulace finančních produktů

– Komunikace s daňovými poradci, auditory, bankou, pojišťovnou a firemními právníky

– Účast při kontrolách státních institucí

– VŠ vzdělání ekonomického směru, případně SŠ s praxí více než 10 let

– Prokazatelná praxe na pozici hlavní účetní, případně finanční manažer, min. 5 let

– Aktivní znalost anglického jazyka min. na úrovni B2

– Výborná znalost účetních a daňových předpisů

– Pokročilá znalost finančního účetnictví

– Zkušenost v controllingu

– Pokročilá znalost MS Office + účetních systémů (ABRA výhodou)

– Analytické myšlení, pečlivost, zodpovědnost

– Velmi dobré organizační a komunikační dovednosti

– Odolnost vůči práci pod stresem

– Trestní bezúhonnost

NABÍZÍME

– Pestrou a zodpovědnou pracovní pozici v managementu firmy

– Zajímavé fixní platové očekávání + měsíční bohus dle plnění KPI

– Roční cílové prémie

– Možnost odborného a jazykového zdělávání

– Částečná flexibilní doba

– Příspěvek na stravné

– Dovolená navíc v závislosti na odpracovaných letech

– Firemní akce

– Nástup ideálně v září

KONTAKT

Marie Valentová
marie.valentova@manpower.cz
+420 727 924 395