IT Technik ve výrobní firmě

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: IT správa,
Lokalita: Liberecký,

Jste zkušený IT Technik, kterého baví správa a údržba koncových zařízení, správa lokálních severů a různé IT projekty např. v oblasti infrastruktury nebo implementace nových nástrojů?

Ovládáte angličtinu a Microsoft Active Directory?

Jsou-li Vaše odpovědi kladné, mohla by být tato nabídka přímo pro Vás.

POPIS POZICE

– Údržba a správa zařízení koncových uživatelů (PC, notebook, tiskárny, čtečky čárových kódů, atd.)

– Údržba a správa lokálních serverů

– Management lokálních záloh

– Správa lokálních licencí a IT majetku

– Údržba PBX

– Spolupráce s externími poskytovateli IT služeb

– Kontaktní osoba ve firmě pro věci, které souvisí s IT

– Podpora centrálních IT požadavků (nový IT projekt, implementace, migrace, atd.)

– Dostupnost v případě nouze v kritických otázkách v oblasti IT (např. infrastruktury, dostupnosti systému s dopadem na zákazníka a výroby atd.)

– Podpora ze strany IT při výrobních projektech

PROFIL KANDIDÁTA

– Min. SŠ v oblasti informatiky

– AJ středně pokročilá pro komunikaci s centrálou firmy

– Znalost MS Active Directory

– Znalost Win Server 2012 a vyšší

– Zkušenosti s MS Office 2016 a vyšší

– Zkušenosti s TPC/IP, LAN/WLAN

– Zkušenosti s Microsoft SQL výhodou

– Schopnost se rychle učit novým technologiím a systémům

– Analytické schopnosti, Schopnost pracovat v týmu pod tlakem

NABÍZÍME

– Práci na HPP pro stabilního zaměstnavatele

– Zázemí mezinárodního dodavatele automotive

– Nástupní plat odpovídající Vašim zkušenostem

– 5 týdnů dovolené

– Roční bonus

– Odborné kurzy

– Stravenkový paušál

– Pružná pracovní doba

– Penzijní pojištění

Jestli-že Vás tato nabídka zaujala, dejte mi o sobě vědět a zašlete mi Váš životopis.

Budu se těšit.

KONTAKT

Lucie Rejmanová
lucie.rejmanova@manpower.cz
+420725858069