Obsluha CNC strojů v centru Plzně

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Manuální práce,
Kraj: Plzeňský,
Město: Plzeň

Hledáme do malé firmy v Plzni Operátora CNC strojů. Práce je vhodná i pro šikovné absolventy z oboru.

POPIS POZICE

– obsluha CNC strojů – ohraňovacího lisu

– nástup možný ihned

– nutné zkušenosti s ohraňovacím lisem (možno i šikovní absolventi)

– základy práce na PC

– SŠ strojírenského zaměření

– ochota pracovat ve 3- směnném provozu

NABÍZÍME

– mzda 24.000 – 26.150 Kč dle zkušeností

– 2.500 Kč osobní bonus + 0-2.000 Kč výkonnostní bonus

– stravenka ve výši 100 kč za odpracovaný den

– 25 dní dovolené

V případě zájmu odpovězte přímo v této inzerci prostřednictvím tlačítka odpovědět. !!! Na telefonické reakce nebude brán zřetel. !!!

KONTAKT

Tereza Kunešová
tereza.kunesova@manpower.cz
+420 607 059 604