Technik kvality- vedoucí projektu za 35.000 – 45.000 kč/měsíc

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Výroba a vývoj,
Kraj: Plzeňský,
Město: Stříbro

Zajímavá práce v dynamicky se rozvíjející firmě v oblasti automobilového průmyslu, která podporuje výrobce a jejich dodavatele při odstraňování nedostatků v oblasti zabezpečování kvality dílů.

POPIS POZICE

– komunikace s oddělením kvality a se zákazníkem v AJ

– zajištění kontroly kvality dodávaných dílů, zastřešení zakázek

– zajištění školení operátorů

– sledování a vyhodnocování účinnosti nápravných opatření

– příprava podkladů pro vyhodnocování problémových dodavatelů

– kontrola pracovišť a jejich příprava – příprava výsledků, reporting

PROFIL KANDIDÁTA

– SŠ vzdělání
– AJ na komunikativní úrovni
– komunikativní a organizační dovednosti, samostatnost
– znalost MS Office
– flexibilita a proaktivní přístup
– řidičský průkaz sk.B
– odolnost vůči stresu

NABÍZÍME

– 35.000- 45.000 kč/měsíc dle zkušeností
– 5.000 kč měsíční bonus
– stravenka ve výši 112 kč za odpracovaný den

KONTAKT

Tereza Kunešová
tereza.kunesova@manpower.cz
+420 607 059 604