Skladník – pouze noční směna

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Doprava a logistika, Manuální práce,
Kraj: Jihomoravský,
Město: Brno
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

Hledáme operátory skladu na noční směnu. Nemusíte mít zkušenosti z výroby, ale musíte být schopni vydržet práci pravidelně v noci.

PROFIL KANDIDÁTA

  • chuť pracovat
  • manuální zručnost, pečlivost
  • schopnost pracovat v noci
  • zkušenosti s VZV výhodou

NABÍZÍME

  • pouze noční směna PO-PÁ 20:30 – 5:00
  • měsiční a půlroční bonusy
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené

V případě, že Vás inzerát zaujal, se ozvěte přes odpovědní formulář.

KONTAKT

Nikola Pachlopníková
Nikola.Pachlopnikova@manpower.cz