Seřizovač výrobní linky – Stabilní práce přímo v Brně

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno

Hledáme technicky zdatné kandidáty s praxí na pozici seřizovač výrobních linek nebo absolventa, který má zájem o získání cenných zkušeností. Pokud máte zájem, ozvěte se nám!

POPIS POZICE

Na této pozici Vás čeká:

– Seřizování poloautomatických a automatických výrobních linek

– obsluha strojů

– práce s měřidly

– vizuální kontrola kvality

PROFIL KANDIDÁTA

Ideální kandidát by měl mít:

– praxi na obdobné pozici, orientaci ve výkresové dokumentaci

– ochotu pro práci v třísměnném provozu

– dobrý zdravotní stav (dobrý zrak – vizuální kontrola kvality)

– chuť pracovat

NABÍZÍME

Na oplátku nabízíme:

– fajn práci v moderní firmě, kde si svých zaměstnanců cení

– práci v Brně s dobrou dopravní dostupností

– odpovídající platové ohodnocení (základní mzda + bonusy)

– pracovní smlouvu na dobu neurčitou

– dotované stravování, příspěvek na životní pojištění, firemní akce

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na email jan.slaba@manpower.cz nebo volejte na telefon 773 769 227

KONTAKT

Jan Slaba
jan.slaba@manpower.cz