Supervizor skladu – 1 směna!!!

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Doprava a logistika, Manuální práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Královéhradecký,
Město: Svoboda nad Úpou
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

Máte zkušenosti s prací ve skladu či s vedením lidí? Jste pečlivý člověk, který se nebojí převzít zodpovědnost? Rádi byste změnili zaměstnání a pracovali pouze na ranní směnu?

Pak čtěte dál… do výrobní společnosti ve Svobodě nad Úpou hledám skladníka/vedoucího skladu!

Náplň práce:

– příjem materiálu do skladu, kontrola vstupních dokumentů

– kontrola kvality při přejímce zboží

– evidence a kontrola skladování

– organizace skladu a jeho pracovníků

– příprava k expedici

– provádění inventur

– práce s manipulační technikou

PROFIL KANDIDÁTA

– SŠ vzdělání

– znalost práce na PC

– praxe s vedením menšího kolektivu

– řp B

– práce s VZV či SAPem výhodou (zaškolíme)

– pečlivost a zodpovědnost

NABÍZÍME

– stabilní práci v příjemném kolektivu

– perspektivní obor mimo automotive

– 5 týdnů dovolené

– příspěvek na stravování

– poukazy na zdravotní péči

Zaujala Vás nabídka? Pak se přihlaste přes ikonu “odpovědět”. Budu se těšit na Váš životopis!

KONTAKT

Barbora Sýkorová
barbora.sykorova@manpower.cz
+420 727 807 686