Účetní s AJ

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Kraj: Ústecký,
Město: Most
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

  • Zpracování a účtování úhrad pohledávek
  • Vystavování a účtování faktur, vystavování zápočtů
  • Účtování dalších svěřených agend dle zadání
  • Evidence majetku a účtování odpisů
  • Příprava a aktualizace reportů dle zadání

PROFIL KANDIDÁTA

  • Vzdělání: min. SŠ ekonomického směru
  • znalost účetnictví včetně předešlých zkušeností
  • Jazyky: Komunikativní angličtina nebo němčina (němčina výhodou)
  • Výborná znalost SAP a MS Excel
  • Proaktivní přístup, ochota učit se a přijímat nové věci
  • Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost

NABÍZÍME

  • Zaměstnání v silné a stabilní společnosti s rodinným přístupem ke svým zaměstnancům, která se neustále rozrůstá.
  • Odpovídající finanční ohodnocení.
  • Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí.
  • Nástup dle společné domluvy (nástup je možný ihned, ale rádi na zkušeného/zkušenou účetní počkáme)
  • Nástupní plat 35.000,- až 40.000,- Kč (dle zkušeností)
  • Benefity včetně stravenek od prvního měsíce.
  • Smlouvu na dobu neurčitou.

KONTAKT

Michaela Poláková
Michaela.Polakova@manpower.cz
+420 725 807 275