Operátor lisu

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Manuální práce,
Kraj: Plzeňský,
Město: Plzeň

Jste šikovný, technicky založený člověk a chcete mít stabilní místo ve společnosti s pevnými základy a uplatnit svůj technický background v jejím kmenu? Pokud ANO, čtěte dál!

POPIS POZICE

  • Obsluha lisu na tváření textílií
  • Doplňování materiálu do stroje
  • Ovládání a nastavování stroje
  • Odebírání hotových kusů
  • Výměny lisovacích forem
  • Nastavování lisovacích forem
  • Vizuální kontrola výrobených dílů
  • Podílení se na čištění a údržbě stroje
  • Práce v nepřetržitém provozu
  • Místo výkonu práce je kousek od Rokycan

  • Výuční list technické směru – může být nahrazeno technickými zkušenostmi z výroby
  • Zkušenosti s výrobou či ovládáním strojů
  • Schopnost si organizovat práci
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu

NABÍZÍME

  • Nástupní mzda až 27.700Kč (fixní mzda + variabilní složka + přítomnostní bonus)
  • Mzda po zapracování až 29.700Kč
  • Příplatky za noční, víkendy a přesčasy nad rámec zákona
  • 2 dny dovolené navíc za každý odpracovaný rok do hranice 26 dní
  • Příspěvek na dopravu 2,60Kč/km
  • Stravenky v hodnotě 100Kč
  • Multisport karta
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění 650Kč/měsíc
  • Příspěvek na svatbu či narození dítěte
  • Odměna za doporučení nového zaměstnance
  • Prémie za pracovní výročí
  • Výhodné mobilní a bankovní služby
  • Očkování proti chřipce
  • Benefit pro dárce krve

KONTAKT

Vojtěch Dítě
[email protected]
+420 703 865 307