ManpowerGroup

Putim 1 směna MONTÁŽNÍ DĚLNÍK

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Manuální práce,
Lokalita: Jihočeský,
Město: Putim
Hledáme:Muže i ženy

Rozšiřujeme téměř rodinný tým lidiček, přidej se k nám!

POPIS POZICE

Manuální montáž výměníků tepla a obsluha jednoúčelových strojů.

PROFIL KANDIDÁTA

– spolehlivost,

– zkušenosti s výrobou,

– nejlépe strojírenské vzdělání.

NABÍZÍME

– mzdu dle zkušeností a dovedností min. 20 000 Kč,

– práci na 1 směnu (6:30 – 15:15),

– pracoviště bezvadně dostupné vlakem z Písku,

– obědy za 35 Kč dovážené do firmy,

– fajn kolegy.

KONTAKT

Lenka Nohejlová
lenka.nohejlova@manpower.cz
+420 736 758 715