Jeřábník – Pouze na jednu směnu

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Doprava a logistika, Manuální práce,
Kraj: Jihomoravský,
Město: Brno

Hledáte práci na jednu směnu? Chcete mít konečně volné víkendy a trávit je s rodinou, přáteli nebo jinak, ale hlavně ne v práci?

Máme pro vás ideální nabídku!

POPIS POZICE

Co budete dělat?

-Nakládat a vykládat zboží

– Manipulovat se zbožím /např.manipulace s hutním zbožím, balíky plechů a další../

– Obsluhovat manipulační techniku

– Expedovat zboží pro zákazníky

– Práce na 1 směnu – od pondělí do pátku

PROFIL KANDIDÁTA

Co požadujeme?

– Výhodou oprávnění k obsluze manipulační techniky / vazačský průkaz, oprávnění na VZV nebo jeřábnický průkaz/

– Chuť a ochotu pracovat

NABÍZÍME

Co vám nabízíme?

– Mzda 22 500 Kč v hrubém ve zkušební době, po zkušební době mzda 23 500 Kč v hrubém

– Závodní stravování

– 25 dní dovolené

– práce na jednu směnu

Splňujete požadavky a podmínky vám přijdou super? Neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

KONTAKT

Markéta Kališová
marketa.kalisova@manpower.cz
+420 720 936 899