Průmyslový inženýr

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Auto – moto, Výroba a vývoj,
Lokalita: Liberecký,
Hledáme:Muže i ženy

Zavádění nových projektů do sériové výroby?

Optimalizace výrobních procesů?

Změnová řízení, PFMEA, APQP, PPAP?

To vše znáte? Máte s tím praktické zkušenosti? A ještě k tomu hovoříte plynule anglicky?

Dejte mi o sobě vědět!

POPIS POZICE

– Zavádění nových projektů do sériové výroby

– Koordinace průběhu zakázek v prototypové fázi

– Řízení projektového týmu

– Optimalizace výrobních procesů a podílení se na VA / VE vytváření a implementaci

– Zodpovědnost za včasnost a kvalitu dodávaných produktů

– Komunikace s projektovými manažery, key account manažery, centrální laboratoří a dalšími

– Zodpovědnost za řádné provedení změnových řízení včetně dokumentace

– Aplikace znalosti PFMEA, APQP, PPAP v procesu

– Zodpovědnost za svěřené prototypové projekty, zajištění materiálu

– Zodpovědnost společné s týmem za ověření vyrobitelnosti dílů

PROFIL KANDIDÁTA

– SŠ/VŠ vzdělání technického směru

– Min. 2 roky praxe na podobné pozici

– Anglický jazyk na pokročilé komunikativní úrovni

– Znalost IATF 16949, APQP, PPAP, FMEA a další

NABÍZÍME

– Atraktivní a různorodou práci pro světového dodavatele automotive

– Adekvátní mzdové ohodnocení dle Vašich zkušeností a znalostí

– Týden dovolené navíc

– Roční bonus

– Pružnou pracovní dobu

– Stravenky 100 Kč

– Další odborný rozvoj a vzdělávání

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete mi Váš životopis přes odpovědní formulář.

KONTAKT

Lucie Rejmanová
lucie.rejmanova@manpower.cz
+420725858069