Finanční účetní Ostrava

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Výrobní závod v Ostravě hledá finanční účetní, který by se starala o přidělenou agendu. Pokud máte zkušenosti se zpracováváním účetnictví ve větší společmosti, ozvěte se mi. 🙂 Ráda s Vámi proberu detaily pozice. Těšte se na prima kolegyně na účtárně, přátelskou firmení kulturu a řadu benefitů.

POPIS POZICE

  • zpracování přijatých zahraničních faktur
  • zpracování majetku
  • zpracování statistiky
  • spolupráce s ostatními členy finančního oddělení
  • účtování záloh a zápočty
  • provádění mimořádných úkolů
  • spolupráce při vytváření pravidelných reportů

PROFIL KANDIDÁTA

  • min. 2 roky praxe z výrobní společnosti
  • znalost české účetní a daňové (zejména DPH) legislativy
  • komunikační a organizační dovednosti, analytické myšlení
  • samostatnost
  • dobrá znalost práce na PC
  • týmová spolupráce

NABÍZÍME

  • zkušenosti z mezinárodní automotive společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • čisté a velmi přátelské pracovní prostředí s rodinným zázemím
  • flexibilní pracovní doba s pevným jádrem od 9:00 – 14:00
  • jazykové kurzy AJ
  • stravenky
  • flexi passy

KONTAKT

Michaela Hýblová
michaela.hyblova@manpower.cz
+420 703 865 274