Operátor/ka výroby ve třísměnném provozu, Louny (svoz zajištěn)

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Ústecký,
Město: Louny

Nabízíme jednoduchou manuální práci u výrobní linky ve společnosti zabývající se výrobou benzínových čerpadel, škrticích klapek a palivových modulů pro světové automobilky, a dodává různé obrobené hliníkové díly pro automobily.

POPIS POZICE

Operátoři výroby pracují u výrobních linek čerpadel a palivových modulů.

Máte zkušenosti z výrobního prostředí? A nevadí Vám pracovat ve třísměnném provozu? Pokud ano, splňujete tím naše základní předpoklady pro tuto pozici.

Dále oceníme technickou zdatnost, dobrý zrak a spolehlivost.

NABÍZÍME

Kromě základní mzdy, která činí 17 800 Kč, navíc získáte:

– bonus za docházku 2 000 Kč,

– bonus za dobře odvedenou práci 1 500 Kč,

– pravidelné navyšování mzdy,

– stravenky,

– příplatek za odpolední, noční, víkend, přesčas,

– zajištěnou doprava, která je částečně hrazena (Bečov u Mostu, Panenský Týnec, Postoloprty, Most, Lenešice, Peruc)

a jiné.

V případě zájmu zašlete nám svůj životopis přes kontaktní formulář zde nebo nás kontaktujte na tel. 226 254 959.

Těšíme se na spolupráci.

KONTAKT

Ilona Hubáček
ilona.hubacek@manpower.cz