Nákupčí junior

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Do přátelského prostředí mezinárodní společnosti hledáme nového kolegu/ novou kolegyni na pozici junior nákupčí. Máte zkušenosti s prací v administrativě a domluvíte se anglicky i německy? Pak nám o sobě neváhejte dát vědět. Kromě práce, v rámci které budete v denním kontaktu s cizími jazyky, se můžete těšit také na širokou škálu benefitů.

POPIS POZICE

– nákup přímého materiálu do výroby
– nákup služeb
– tvorba poptávky a následně objednávek u dodavatelů
– aktualizace údajů o dodavatelích v interní databázi

PROFIL KANDIDÁTA

– zkušenost s prací v administrativě
– angličtina na úrovni B2 (bezproblémová ústní i písemná komunikace s dodavateli, kolegy)
– němčina na úrovni B1 – komunikativní

NABÍZÍME

– práci ve stabilní společnosti
– možnost pracovat z domova
– týden dovolené navíc
– roční příspěvek do cafeterie
– příspěvek na penzijní připojištění
– stravenky
– vzdělávací kurzy

KONTAKT

Dominika Hlavová
dominika.hlavova@manpower.cz
+420 703 865 275