KYC Analyst – Praha 5

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Administrativa,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Pro našeho významného klienta, který působí v oblasti bankovnictví, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici KYC ANALYST.

Nástup: Únor, po domluvě možnost nastoupit i dříve
Mzda: 30.000Kč
Místo výkonu práce: Praha 5 – Nové Butovice

POPIS POZICE

  • Podílení se na vyhotovení a udržování elektronických KYC (Know Your Client) záznamů v souladu s platnými zákony a interními předpisy
  • Sběr a kontrola dat s využitím interních i externích zdrojů
  • Ověřování přesnosti a úplnosti shromážděných informací
  • Interní komunikace v angličtině na denní bázi, spolupráce se zahraničními pobočkami
  • Administrativní činnosti v rámci náplně práce
  • Práce v týmu

PROFIL KANDIDÁTA

  • Pečlivost a důslednost, orientace na detail
  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • Angličtina na úrovni B2
  • Zájem o administrativní práci s přesahem do AML compliance
  • Vhodné pro absolventy
  • Zkušenosti z oblasti administrativy výhodou

NABÍZÍME

  • Dlouhodobá spolupráce na HPP
  • Finanční ohodnocení: 30.000Kč
  • Stravenky v hodnotě 70Kč – jsou plně hrazeny
  • Penzijní i životní připojištění
  • Flexipassy
  • Firemní lékař
  • 6 sick day
  • 25 dní dovolená
  • Průběžné školení
  • Multisport karta

V případě zájmu o pracovní pozici prosím o Váš životopis v ANGLICKÉ VERZI

KONTAKT

Kristýna Sládková
kristyna.sladkova@manpowergroup.cz
+420 731 644 321