Elektromechanik

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Elektro a automatizace, Řemeslné a kvalifikované technické práce,
Lokalita: Královéhradecký,
Město: Svoboda nad Úpou
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

Pro ryze českou společnost, zaměřenou na papírenský průmysl, hledám šikovného kandidáta na pozici Elektromechanika pro údržbu výrobních strojů! Ideální kandidát má s elektroúdržbou zkušenosti, je pečlivý, samostatný a manuálně zručný – možná jste to právě Vy!

Náplň práce:

– zajištění provozuschopnosti linek

– řešení poruch

– opravy a kontrola el.strojů, přístrojů a zařízení

– údržba a opravy el.rozvodů nízkého napětí

– spolupráce na modernizaci zařízení

PROFIL KANDIDÁTA

– SOU/SŠ vzdělání

– vyhláška 50 par. 6

– znalost čtení technické dokumentace

– schopnost samostatné práce

NABÍZÍME

– práci na 1 směnu

– 5 týdnů dovolené

– příspěvek na stravování

– příspěvek na penzijko

– bonusy za docházku a odpracované roky

Zaujala Vás tato nabídku? Pak neváhejte a zašlete mi Váš životopis!

KONTAKT

Barbora Sýkorová
barbora.sykorova@manpower.cz
+420 727 807 686