Technik v oboru plynárenství

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Elektro a automatizace, Řemeslné a kvalifikované technické práce,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Břeclav

Hledáte práci nebo uvažujete o změně? Máte elektro vzdělání a praxi v oboru plynárenství? Jste aktivní řidič a máte vlastní auto? Dokážete ve věcech udržet pořádek a spolupráce s kolegy Vám vyhovuje? Tak se nám ozvěte a získejte lepší zaměstnání se super benefity.

POPIS POZICE

V práci budete:

-Zajišťovat a zodpovídat za provoz a obsluhu plynárenského i neplynárenského zařízení.

-Pracovat na zařízeních podle pokynů dispečinku.

-Spolupracovat s kolegy z technologie a údržby.

-Dohlížet nad technickými zařízeními kompresní stanice.

PROFIL KANDIDÁTA

Jak si Vás představujeme?

-Máte elektro vzdělání a praxi v oboru.

-Máte vyhlášku č. 50/1978 Sb. – alespoň §6.

-Jste aktivní řidič a máte vlastní auto.

-Umíte pracovat na počítači.

-Jste ochotný pracovat na 12-hodinové směny.

NABÍZÍME

Za práci dostanete:

-Fajn mzdu dle zkušeností.

-Stabilní práci v oboru a možnost dalšího růstu.

-Týden dovolené navíc.

-Sick Days.

-Multisportku.

-Flexipassy.

-Příspěvek na penzijní připojištění.

-100 Kč stravenky.

-Příspěvek na školku pro každé dítě.

Zaujala Vás naše nabídka? Myslíte si, že jde o práci přesně pro Vás? Tak se nám ozvěte na 703 865 343 nebo klikněte na tlačítko ODPOVĚDĚT a my Vám zavoláme zpět. Těšíme se na Vás!

KONTAKT

Tomáš Sirý
tomas.siry@manpower.cz
+420 703 865 343